Hot or Not

Hot or Not

kullanıcı

Hot or Not, Android telefon ve tabletleriniz ile yakın çevrenizdeki kişiler ile kimliğinizi ortaya çıkarmadan tanışma fırsatı sunan ücretsiz bir uygulamadır.

Hot or Not, sosyal ağ uygulamaları arasında oldukça popüler olan ve milyonlarca kişi tarafından kullanılan eğlenceli ve ücretsiz bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Uygulamanın çalışma methodu, kimliğinizi açığa çıkarmadan yakın çevrenizdeki kişileri beğenmenizi sağlayarak, onlarında sizi beğenmesi durumunda tanışma fırsatı oluşturuyor. Her iki tarafında karşılıklı birbirini beğenmesi durumunda otomatik olarak bildirim gönderek, mesajlaşmanızı ve tanışmanızı sağlayan Hot or Not'ı kullanmak için utanmanıza gerek yoktur. Çünkü beğendiğiniz kişiler sizi beğenmeden öncek imliğinize ulaşamaz ve kim olduğunuzu bilemez.

Uygulama içerisindeki fotoğrafınız için yapılan beğenmeler ile en yakışıklı yada en güzel kişi olmaya çalışabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki en yakışıklı ve en güzel kişileri beğenerek onlarında sizin beğenmesi durumunda tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Facebook üzerindeki arkadaşlarınızı ve onların arkadaşlarını görerek kimliğinizi açığa çıkarmadan beğenebilir ve onlarında sizi beğenmesi durumunda, kendinizi tanıtmak ve muhabbet etmek için bir fırsat elde edebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirerek Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz Hot or Not uygulamasını kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

  • Son güncelleme ile birlikte uygulama üzerindeki ufak hatalar ve problemler düzeltildi.