Hugo Troll Race

Hugo Troll Race

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,707
  • DOSYA BOYUTU 88.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hugo Games A/S

Hugo Troll Race, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu.

Hugo Troll Race, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu. Bir zamanların sevilen karakteri Hugo'yla soluksuz bir maceraya çıktığımız bu oyunda bizleri her zamanki gibi birbirindne tehlikeli görevler bekliyor.

Doksanlı yılların efsane karakteri Hugo'nun başı yine kötü kalpli cadı Sylla ve onun acımasız yardımcıları ile dertte. Kahramanımız cadıdan kaçmak için her türlü yolu deniyor ve sonu belli olmayan bir maceraya çıkıyor. Mücadele edeceğimiz yerler arasında çöller, madenler ve ormanlar var.

Sonsuz koşu oyunu konseptine sahip olan Hugo Troll Race'deki temel amacımız trenden kaçmak ve engellere takılmadan mümkün olduğunca fazla yol almak. Elbette bu esnada bir de bölümlere rastgele serpiştirilmiş olan altınları toplamaya çalışıyoruz.

Hugo Troll Race'i çekici kılan detaylar arasında farklı oyun türlerine sahip olması var. Tek bir oyun üzerinde yoğunlaşmaktan ziyade mini oyunlar ile heyecanı daima canlı tutmayı hedefliyor. Oyunda kullanılan grafikler geçmiş yıllardaki Hugo oyunlarında olduğu gibi çizgi film havasında.

Sonuç olarak başarılı bir vakit geçirmelik oyun olarak niteleyebileceğimiz Hugo Troll Race, özellikle çocukların seveceği türden bir yapım.