Hunger Games: Catching Fire - Panem Run

Hunger Games: Catching Fire - Panem Run

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 573
  • DOSYA BOYUTU 63.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited

Hunger Games: Catching Fire - Panem Run, Açlık Oyunları serisinin yeni filminin resmi mobil oyunudur

Hunger Games: Catching Fire - Panem Run ülkemizde Açlık Oyunları adıyla bilinen Hunger Games serisinin yeni filmi Hunger Games: Catching Fire ile birlikte yayınlanmış, ücretsiz olarak oynanabilen bir iOS oyunudur. 

Temple Run'dan alışık olduğumuz kaçış tarzındanki oyun yapısını benimseyen Hunger Games: Catching Fire - Panem Run bu türe güzel eklentiler de yapmakta. Hunger Games: Catching Fire - Panem Run'da Panem'in bölümlerini ziyaret ediyoruz ve baskı altındaki insanlara umut verebilmek için mücadele ediyoruz. Bunun için yolumuza çıkan kaynakları ve eşyaları toplamalıyız. Rasgele bir şekilde tasarlanan bölümler bizlere aynı tecrübeyi ikinci defa yaşatmamakta ve bu sayede oyun heyecanını yitirmemekte.

Hunger Games: Catching Fire - Panem Run'da maceralarımız esnasında zıplayarak veya eğilerek engelleri aşmanın yanında okumuz ve yayımızı kullanarak engelleri yok edebiliyoruz. Bu tip farklı öğeler sayesinde Hunger Games: Catching Fire - Panem Run renkli bir oynanış sunmaktadır ve kullanıcılar için uzun süreli bir eğlence kaynağı olmaktadır.

Hunger Games: Catching Fire - Panem Run'da farklı kahramanları yönetip geliştirebilmekteyiz. Bunun yanında arkadaşlarımıza kaynak hediye edebilir veya direkt olarak rekabet edebiliriz. Eğer Temple Run oyununu sevdiyseniz güzel bir alternatif olan Hunger Games: Catching Fire - Panem Run hoşunuza gidecektir.

Oyun hakkında daha iyi fikir sahibi olabilmek için oynanış görüntülerini içeren tanıtım videosunu syeredebilirsiniz: