Zombie Catchers

Zombie Catchers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,324
  • DOSYA BOYUTU 75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Two Men and a Dog

Zombie Catchers mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir zombi oyunudur

Zombie Catchers klasik zombi oyunu seçeneklerinden sıkıldıysanız ve daha matrak bir maceraya atılmak istiyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Zombie Catchers'da bizi yine zombiler tarafından istila edilmiş bir dünya bekliyor. Zombiler dünyayı ele geçirip ipsiz sapsız meydanda dolaşmaya ve yerlere tükürerek burunlarını kurcaladıkları parmaklarını otobüs duraklarındaki oturaklara silmeye başlamışlardır. Bize dünya üzerinde cehennemin nasıl olacağını gösteren bu olaylara tanık olurken etrafımızda zombilerle mücadele edecek hiçbir gücün kalmadığını keşfediyoruz. Bütün hayatta kalan insanlar sığınaklara sığınmış ve televizyonlarında çarkıfelek seyretmeye başlamıştır. Dünyayı kurtarmaya ise uzaylı küçük eniştemiz A.J. ve sağ kolu Bud koşuyor. Oyun boyunca bu arkadaşlarla zombileri yakalamaya, kendi işletmemizi dünyada kurup para kazanabilmek için insanları zombilerden kurtarmaya çalışıyoruz.

Zombie Catchers elinizde zıpkınla zombileri avlamaya çalışırken etrafta kafası kopmuş bir tavuk gibi koşuşturduğunuz bir oyun. Zombileri yakaladıkça altınlar düşüyor ve bu altınları işletmeniz için yatırım olarak bir köşeye ayırıyorsunuz. Oyun boyunca farklı silahları, tuzakları ve çeşitli araçları kullanabilmekteyiz.

Zombie Catchers göze hoş görünen 2 boyutlu grafikleri keyifli bir oynanışla birleştiriyor.