Hungry Shark World

Hungry Shark World

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,917
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ubisoft

Hungry Shark World sevilen köpek balığı oyunu serisisinin son oyunudur

Hungry Shark World, önceki oyunları milyonlarca kere indirilen ve mobil cihazlarda en beğenilen oyunlar arasında olan Hungry Shark serisinin son oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir köpek balığı oyunu olan Hungry Shark World'de hikaye serinin bir önceki oyunu Hungry Shark Evolution'ın kaldığı yerden devam ediyor. Serinin yeni oyununda köpek balıkları geri dönüyor ve bu sefer daha da açlar. Bu nedenle yaşadıkları bölgelerden çıkıp dünyaya yayılıyorlar. Biz de bu beslenme çılgınlığına köğek balığımızı seçerek katılıyoruz ve dünyanın farklı noktalarını ziyaret ederek köğek balıklarımızı doyurmaya ve en büyük köpek balığı yapmaya çalışıyoruz.

Hungry Shark World içinde toplamda 17 farklı köpek balığı çeşidi yer almakta. Bu köpekbalıklarıyla denizdeki, karadaki ve hatta havadaki balık, kuş, insan gibi potansiyel yiyecekleri yedikçe köpekbalığımız gelişiyor ve büyüyor. Köpek balığımızı en büyük haline ulaştırınca da daha güçlü köpek balığı türlerinin kilidini açabiliyoruz.

Hungry Shark World'ün grafikleri tam bir görsel şölen yaşatıyor. Yüksek kaliteli grafikler akıcı bir oynanışla birleşmekte.

ARTILAR

Yüksek kaliteli grafikler

Hızlı ve heyecanlı oynanış

Farklı köpek balığı türleri

Farklı mekanlar

EKSİLER