Hunter X Online

Hunter X Online

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 72
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici UniGame.me

Hunter X Online, popüler manga serisi Hunter x Hunter'daki karakterlerin yer aldığı anime rpg oyunu.

Hunter X Online, anime - manga severleri ekran başına kilitleyeceğini düşündüğüm web tabanlı rpg oyunu.

Türkiye’de de ciddi okuyucu kitlesi olan popüler manga serisi Hunter x Hunter’da gördüğümüz karakterlerle karşılaştığımız rol yapma oyununda çeşitli görevleri yerine getirerek ilerliyoruz. Herkes avcı konumunda olduğundan her an sizi bitirebilecek biriyle karşılaşılabileceğinizi unutmayın!

İnternet tarayıcısı üzerinden oynanabilen rpg oyunlarını seviyorum. Hesabınızla giriş yapabildiğiniz her bilgisayardan oyununuza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Kayıt etme ile uğraşmıyor, her an oyunun kapanıp tüm uğraşların boşa gitmesi durumuyla karşılaşmıyorsunuz. Oyuna geçecek olursam; Hunter X Online, sıkı bir manga okuyucusu, anime izleyicisi iseniz oynamaya başladığınızda başından zor ayrılacağınız bir yapım. Oyunda Gon adlı karakterin hikayesini inceliyor, avcılar dünyasının kurallarını öğreniyoruz. Manga’da görünen tüm karakterleri toplamamız isteniyor oyunda. Karakterleri bulup maceralara dalıyor, avcı sınavından geçiriyor, güçlü birer avcı olmaları için eğitiyoruz.

Loncalara katılma, arkadaşlık ve sohbet sistemi, görevler, kahraman geliştirme, boss mücadeleleri dahil bir rol yapma oyununda (rpg) olması gereken tüm özelliklerle karşılaştığımız anime temalı web oyunu Hunter x Online’ı oynamak ücretsiz, indirme yok. Milyonlarca anime – manga sever arasına katılmak için hemen yukarıdaki bağlantıya tıklayın.