iFighter 2: The Pacific 1942

iFighter 2: The Pacific 1942

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 441
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EpicForce Entertainment Ltd

iFighter 2: The Pacific 1942 bağımlılık yapıcı bir Android oyunudur.

iFighter 2: The Pacific 1942 akıcı bir oyun yapısıyla bolca aksiyonu bize sunan klasik tarzda bir uçak oyunudur.

Ücretsiz bir Android oyunu olan iFighter 2: The Pacific 1942, Super Laser: The Alien Fighter ve iFighter 1945 oyunlarının yapımcısı EpicForce tarafından geliştirilmiştir. Oyunlarında klasik atari oyunu havasını yaşatan EpicForce iFighter 2: The Pacific 1942'de de aynı havayı koruyor. Dikey 2 boyutlu shooter tarzındaki oyunda kuşbakışı görünümle savaş uçağımızı yönetiyoruz ve düşmanlarımızı avlamaya çalışıyoruz.

iFighter 2: The Pacific 1942'de 2. Dünya Savaşı'nda Japonya'da geçen bir hikayede kendimizi buluyoruz. Güçlü jet uçaklarıyla Japon imparatorluğuna karşı koyarak savaşta zaferi elde etmeye çalışmaktayız. Oyunda 8 farklı 2. Dünya Savaşı uçağından birini kullanabilmekteyiz. Bu çeşitlilik sayesinde oyunu tekrar oynayabilmemizin önü açılmakta. 3 farklı zorluk seviyesi sayesinde de oyunu çok kolay bir şekilde bitirmek yerine daha zorlayıcı bir şekilde bitirerek oyunun zevkini arttırabiliriz.

iFighter 2: The Pacific 1942 oldukça kaliteli HD çözünürlük grafiklere sahiptir. Kaliteli grafiklerle birlikte sunulan benzer kalitedeki müzik oyunun atmosferini tamamlamaktadır. Oyunda yer alan Armory Store üzerinden yeni uçaklar, özel silahlar, mühimmatlar ve yardımcı özellikler alınabilmekte.