Indiegogo

Indiegogo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13
  • DOSYA BOYUTU 11.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Indiegogo

Indiegogo bağımsız girişimcileri ve destekçileri bir araya getiren bir proje ve bağış platformudur

Indiegogo, crowdfunding alanında en çok tanınan platform olan Indiegogo'yu mobil cihazlarımıza taşıyan bir uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğimiz Indiegogo uygulaması temel olarak kullanıcılara bağımsız girişimlerin ortaya çıkardığı fikirleri destekleme imkanı veriyor. Indiegogo üzerinde girişimciler kendi projelerini detaylı açıklamalarla kullanıcılarla paylaşabiliyor. Bu projeler ilginç teknolojik cihazlar, giyilebilir teknolojiler, eğlenceli buluşlar, günlük hayatımızı kolaylaştıracak icatlar, bağımsız filmler ve yardım kampanyaları şeklinde olabiliyor. Kullanıcılar bağış yaptıklarında geliştirilen ürüneveya hizmete sahip olabilme hakkına erişebiliyorlar veya tişörtler, şapkalar gibi çeşitli ödüller kazanabiliyorlar.

Indiegogo hem bağımsız projeleri desteklemeye gönüllü olan kullanıcılar için hem de proje geliştiricileri için kullanışlı bir araç. Standart kullanıcılar Indiegogo uygulaması üzerinden farklı projelere göz atabiliyorlar ve kişiselleştirilmiş proje önerilerini kontrol edebiliyorlar. Beğendikleri projeleri favorileri altına alabiliyorlar. Kmapanya ödülleri görüntülenebilirken kampanyalar paylaşılabiliyor.

Indiegogo üzerinde projelerini topluluk desteğine açan geliştiriciler herhangi bir destek veya yorum aldıklarında bildirim alabiliyorlar, yorumları düzenleyebiliyorlar. Ayrıca sosyal medya üzerinden projelerin paylaşılmasına da imkan veriliyor.