Infectonator Hot Chase

Infectonator Hot Chase

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 261
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Armor Games

Infectonator Hot Chase eğlenceli bir zombi oyunudur

Infectonator Hot Chase oyunculara basit; fakat bir o kadar da eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatan tarayıcı tabanlı bir zombi oyunu

İnternet tarayıcınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Infectonator Hot Chase'de klasik bir zombi hikayesinin dışarısına çıkıyoruz. Karşımıza çıkan hemen hemen her zombi oyununda zombilerle savaşarak onları yok etmeye ve dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz. Infectonator Hot Chase'de ise işler tersine dönüyor ve bize bir zombi olma imkanı veriliyor. Oyundaki temel amacımız sokaklara çıkarak insanları ısırarak zombiye dönüştürme ve zombi ordumuza dahil etme.

Infectonator Hot Chase'de oyuna tek bir zombiyle başlıyoruz. İnsanları ısırdıkça zombiye dönüşüyorlar ve bizimle birlikte koşmaya başlıyorlar. Canımız ve hızımız biz koştukça azalıyor. Bu nedenle sürekli yeni insanları zombiye dönüştürmemiz gerekiyor. Biz koşarken arkamızdan arabalar yaklaşıp bizi ezebiliyor veya önümüze çıkan engellere çarpabiliyoruz. Bu nedenle dikkatli bir şekilde koşmamız gerekmekte. Oyun sonlandığında kazandığımız altınları zombilerimizi geliştirmek için kullanabiliyoruz.

Infectonator Hot Chase tek tıklamayla oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunda farenin sol tuşuyla tıkladığınızda zombiler yukarı çıkıyor. Sol tuşu bıraktığınızda ise zombiler aşağı iniyorlar. Zombileri insanların hizasına getirerek onları ısırıyoruz.

Infectonator Hot Chase renkli 8 bit grafiklerle ve retro havaya uyumlu müziklerle donatılmış basit ve eğlenceli bir oyun olarak tanımlanabilir.