Infinite Crisis

Infinite Crisis

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 26,601
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Warner Bros.

Infinite Crisis ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir MOBA oyunudur

Infinite Crisis online favori DC Comics kahramanlarınızı seçerek diğer oyuncularla online olarak çarpıştırmanıza imkan veren bir MOBA oyunudur.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Infinite Crisis League of Legends'ın en büyük rakipleri arasında yer almakta. Oyunda Batman, Superman, Catwoman, Flash, Joker gibi kahramanları seçerek çok oyunculu savaş arenalarına dalıyoruz ve süper yeteneklerimizi kullanarak rakiplerimize üstünlük sağlamaya çalışıyoruz. Infinite Crisis'de DC Comics evrenine düzenlenen ani bir saldırının sonrasında gelişen olaylar konu alınıyor. Kıyametin eşiğine gelen bu evreni kurtarmak için hem iyi hem de kötü kahramanlar yeteneklerini konuşturmak zorundadırlar.

Infinite Crisis'de oyunculara 3 farklı harita türü ve 3 farklı oyun modu sunuluyor. Oyuncular bu oyun modlarında dilerseler hızlı ve bol aksiyon içeren karşılaşmalar yapabiliyorlar, isterlerse taktiksel tepki gerektiren uzun maçlar yapabiliyorlar veya her ikisinin karşımı maçlar yapabiliyorlar. Infinite Crisis'de oyunculara sunulan kahraman seçenekleri sürekli zenginleştirilmekte. Her kahramanın kendisine ait süper yetenekleri olduğu gibi kahramanların da farklı versiyonları oynanabiliyorlar. Bu farklı versiyonlar da yine farklı yeteneklerle donatılmış. 

Infinite Crisis akıcı olarak çalışabilen ve görsel olarak tatmin edici bir oyun. Aksiyon, strateji ve RPG elementlerini güzel bir şekilde birleştiren Infinite Crisis yayınlanan güncellemler ile düzenli olarak yeni kahramanlar ve haritalar kazanmakta.