Infinity Blade 3

Infinity Blade 3

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 319
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Chair Entertainment

Infinity Blade 3 yüksek kalite grafikleriyle öne çıkan bir aksiyon oyunudur

Infinity Blade 3 sahip olduğu inanılmaz kaliteli grafikleriyle başarı yakalayan ve mobil cihazların sınırlarını zorlayan bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz Infinity Blade 3 kullandığı Unreal Engine sayesinde oldukça yüksek detaya sahip karakter modellemeleri ve çevre tasarımları sunuyor. Hatırlanacağı üzere serinin ilk oyununda kahramanımız insanlık üzerinde korku ve baskı ile yönetim kuran Tanrı Kral ile savaşmış ve Infinity Blade adlı gizemli kılıcın gücünü kullanarak Tanrı Kralı yenmişti. Serinin ikinci oyununda ise kahramanımız Infinity Blade'nin arkasındaki sır perdesini aralamaya çalışmıştı. Infinity Blade 3'te ise karşımıza çıkan yeni düşmanlarımız ve devasa titanlarla savaşıyoruz ve yeni maceralara atılıyoruz.

Infinity Blade 3'te bize 2 farklı kahramandan birini seçebilme imkanı veriliyor. Dilersek efsanevi kahraman Siris'i yönetebiliyoruz dilersek de Isa adlı savaşçı-hırsız kahramanımızı yönetebiliyoruz. Siris ve Isa kendilerine has yeteneklerle donatılmış ve oyunculara farklı oynanış yapıları sunuyorlar. Bu iki kahramanımız yüzlerce değişik silah ve zırh seçeneklerini kullanabiliyor.

Infinity Blade 3 kaliteli ara sahneleri ve yine üst kalite sunan diyalogları ve seslendirmeleriyle benzerlerinden ayrılan bir aksiyon oyunu.