Injustice: Gods Among Us

Injustice: Gods Among Us

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,063
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Warner Bros.

Injustice: Gods Among Us kartlarınızı kullarak süper kahramanları kıyasıya dövüştürdüğünüz bir Android oyunudur

Injustice: Gods Among Us konsolların ardından bilgisayar için yeni çıkış yapan ve bu türün en başarılı oyunlarından olan dövüş oyununun Android versiyonudur.

Ücretsiz olarak oynanabilen bir Android oyunu olan Injustice: Gods Among Us Android versiyonu oyunun konsol ve bilgisayar versiyonundaki grafikleri hemen hemen aynı kalitede sunmaktadır. Injustice: Gods Among Us'ta Batman, Joker, Superman, Cat Woman gibi ünlü DC Comics karakterlerinin kartlarını topluyoruz ve kendimize ait süper kahgraman takımını oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz 3'lü süper kahraman takımları ile farklı süper güç ve özel yetenek kombinasyonları yaratıyoruz ve rakiplerimize meydan okuyoruz.

Injustice: Gods Among Us'ta dövüşleri kazandıkça seviye atlayabilmekteyiz. Bu sayede özel yeteneklerimizi ve gücümüzü arttırarak daha güçlü rakiplerle karşılaşabiliyoruz. Seviye atlama sistemiyle sürekli dövüş stilimizi geliştirerek oyunu uzun süre heyecanlı kılabiliriz.

Injustice: Gods Among Us'ta dövüşler sırasında kritik anlarda dokunmatik kontroller aracılığıyla dövüşe müdahale etmemiz gerekmekte. Parmağımızı ekranda sürükleyerek ya da dokunarak kombolar yaratabilir, oyunun konsol ve pc versiyonlarında yer alan süper güçlerin aynılarını dövüşlerde uygulayabiliriz.

Eğer DC Comics kahramanları ve Injustice: Gods Among Us hoşunuza gidiyorsa oyunun mobil versiyonunu denemenizde fayda var.