InkHunter

InkHunter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 328
  • DOSYA BOYUTU 57 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kateryna Khotkevych

INKHUNTER, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinde çalışabilen ve dövmeleri vücudunuzda görmeye yarayan bir uygulamadır.

INKHUNTER, Android telefon ve tabletlerde çalışan bir dövme uygulamasıdır.

İlk olarak iOS platformu üzerinde yayınlanan INKHUNTER, son zamanlarda gördüğümüz en yaratıcı uygulamalardan bir tanesi. Uygulamayı mağazadan edindikten sonra bir kullanıcı adı ve paralosıyla giriş yapmanız isteniyor. Ardından karşınıza seçebilecğeiniz onlarca farklı dövme türü ve modeli çıkıyor. Doğru dövmeyi seçtiğinizi düşündüğünüzde telefonunuzun ya da tabletinizin kamerası yardımıyla bu dövmeyi vücudunuzun herhangi bir yerinde görebiliyorsunuz. Bunun için öncelikle dövmeyi görmek istediğiniz yere, üç farklı çizgi çekmeniz gerekiyor. Uygulama bu çizgileri algıladıktan sonra dövmeyi gerçek zamanlı olarak size gösteriyor. Yani siz kolunuzu hareket ettirdikçe, dövme de hareket ediyor ve farklı açılardan tasarımı görebiliyorsunuz.

Sadece uygulamanın içerisinde yer alan dövmelerle yetinmeniz de gerekmiyor. Çok sevdiğiniz ve yaptırmak istediğiniz başka dövmeleri de galerinizden seçip, kullanabiliyorsunuz. Böylece dövme gibi büyük bir kararı almadan önce, o tasarımın vücudunuzda nasıl duracağını ya da vücudunuzun neresinde daha iyi duracağını görebiliyorsunuz. Tam olarak bunun için tasarlanmış olan uygulama, kamera yardımıyla dövmeyi vücudunuza uygulanmış gibi gösteriyor ve sizi oldukça büyük bir dertten kurtarıyor. Daha ayrıntılı bilgiler için aşağıdaki videoyu izleyebileceğiniz gibi uygulamayı hemen indirip, deneyebilirsiniz: