InstaCollage

InstaCollage

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,228
  • DOSYA BOYUTU 7.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Frame Top Developer

Android cihazlarınızla fotoğraflarınızı çeşitlendirmek, kolajlamak ve paylaşmak için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Instacollage uygulaması Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz ve hem kolaj yapabileceğiniz, hem fotoğraf düzenleyebileceğiniz hem de fotoğraflarınızı paylaşabileceğiniz kaliteli ve ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Uygulamanın kolay kullanılır yapısı sayesinde hiç zorlanmadan istediğiniz sonuçları elde edebiliyor ve daha sonra sosyal medya hesaplarınızdan bunları dostlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Pek çok diğer kolaj uygulamasının sahip olduğu yetenekleri bir araya getiren ve hepsini tek bir uygulamada sunabilen Instacollage uygulamasının tek bir tıkla fotoğraf ekleyebilme özelliğini de başarı ile kullanabilirsiniz. El ve parmak hareketlerinizle hemen her özelliğini en iyi şekilde yönetebildiğiniz uygulama bir yandan kolaj yapmanızı sağlarken bir yandan da gelişmiş düzenlemeler yapmanıza da olanak veriyor.

Çerçeveler eklemenize, efektler uygulamanıza ve yazılar eklemenize izin veren Instacollage uygulaması Facebook, Twitter, Flickr ve Instagram üzerinden paylaşımları da destekliyor.