InstaWeather

InstaWeather

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 418
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici byss mobile

Gittiğiniz yerlerden fotoğraf çektikten sonra üzerlerine hava durumu bilgilerini girmek ve arkadaşlarınıza göstermek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

InstaWeather Android uygulaması bir yandan hava durumu bilgilerini, bir yandan da fotoğrafları kullanarak maceralarınızı arkadaşlarınızla çok daha farklı bir şekilde paylaşmanıza olanak veriyor. Böylece standart fotoğraf paylaşma ve konum belirtme uygulamalarından çok daha farklı bir yapı kazanan InstaWeather arkadaşlarınızı büyük oranda şaşırtacaktır.

Uygulama temel olarak gittiğiniz yerde öncelikle fotoğraf çekmenizi istiyor. Daha sonra çektiğiniz fotoğrafı bulunduğunuz konumdaki hava durumu bilgileri ve sıcaklığı ile birleştiriyor ve fotoğrafınızın üzerine bu bilgileri bastırıyor. Ardından ise Facebook, Instagram ve Twitter'da yer alan arkadaşlarınıza bu fotoğrafı gönderebiliyor ve onları kıskandırabiliyorsunuz.

Tamamen gerçek hava sıcaklığı ve konum bilgileri ile sizin çektiğiniz fotoğrafların kullanılması ise uygulamayı tamamen gerçek ve inanılır bir hale getiriyor. Bu bilgiler arasında hava basıncı, sıcaklık, yağmur, rüzgar gücü ve yönü gibi bilgiler yer alıyor. Ayrıca günlük, haftalık ve aylık bilgileri fotoğraflar üzerine bastırabiliyorsunuz. Sıcaklık birimleri için Celsius ve Fahrenheit yr alırken uzaklık ve hız birimleri için kilometre yahut mil kullanılabiliyor.