Into the Dead 2 APK

Into the Dead 2 APK

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 3,249
 • DOSYA BOYUTU 69 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici PikPok

Into the Dead 2 APK, 70 milyondan fazla indirme ile mobildeki en popüler zombi oyunu. Into the Dead 2 oynaması ücretsizdir ve internetsiz de oynanır.

Into the Dead 2 APK, mobil cihazlara en çok indirilen zombi oyunu. Hem Android hem de iOS platformunda milyonlarca indirmeye ulaşan zombi temalı aksiyon – macera oyununun ikincisinde ailemizi kurtarmak için zombi sürüsünün içine dalıyoruz.

Into the Dead 2 APK İndir

7 aksiyon yüklü bölüm, 60 aşama, yüzlerce görev sunan zombi oyunu Into the Dead 2, etkileyici bir kaza sahnesiyle başlıyor. Tüm şehrin zombiye dönüştüğünü öğrenen karakterimiz ailesini kurtarmak için tırla son sürat gelirken birden önüne ters yönden gelen araç, ardından da zombi çıkmasıyla yol hakimiyetini kaybediyor ve kaza yapıyor. Tırdan çıkmayı başaran karakterimizi bir zombi ordusu karşılıyor. Karakterimiz bu noktadan sonra eline geçirdiği silahla yol açarak ailesine ulaşmaya çalışıyor.

 • Gelişen hikaye ve çoklu son - Aksiyon dolu 7 bölüm, 60 aşama ve yüzlerce mücadeleyi tamamlayın.
 • Güçlü silahlar ve cephaneler - Yakın dövüş silahları, ateşli silahlar, patlayıcılar ve daha fazlasının kilidini açın ve yükseltin.
 • Değişken oynanış - Askeri silah mevzilerinden ateş edin, araçların tepesinden kalabalıkları öldürün, hayatta kalmak için bıçaklayın veya yürüyerek peşlerinden gitme riskini alın.
 • Çoklu, sürükleyici ortamlar - Petrol sahaları ve askeri üslerden kamp alanlarına, kırsal çiftlik topluluklarına kadar farklı yerleri keşfedin.
 • Sürekli artan zombi tehditleri - Zırhlı ve koşan zombiler dahil farklı orduları yok etmek için taktiklerinizi uyarlayın.
 • 5 ek hikaye etkinliği - Yanan ormanlardan donmuş dağ zirvelerine kadar
 • Günlük ve özel etkinlik modları - Özel ödüller kazanmak için becerilerinizi kanıtlayın.
 • Sadık köpek arkadaşlar - Zombileri savuşturun ve sahada korunun.
 • İnternetsiz oynayın - Oyununuzu istediğiniz yere götürün, internet bağlantısı gerekmez.

Into the Dead 2 ipuçları ve hileler:

Cephanenizi gerçekten ihtiyacınız olduğunda kullanın. Bu özellikle önceki seviyeler için geçerlidir. Daha önceki seviyeleri mümkün olduğunca çabuk geçmek daha kolay olur. Daha sonra her seviyede beş yıldızı tamamlamak için geri dönebilirsiniz. Seviyeleri hızlı bir şekilde geçmenin en iyi yolu zombilerle yüz yüze gelmek yerine onlardan kaçmaktır. Bu şekilde cephaneniz çok erken bitmez, acil bir durumdan kurtulmanız gerektiğinde mermileriniz hazır bekliyor olur. Bazen size sonsuz cephane veren mermiler alırsınız; bu durumda elbette sonsuz cephaneniz aktiften ateş etmekten çekinmeyin.

Reklamları izlemeniz size birçok ücretsiz ekipman verir. Örneğin, bir hikaye bölümünün sonunda reklamı izleyerek çifte ganimet elde edebilirsiniz. Silahlarınızı yükseltmek, yeni silahlar yapmak, yeni yoldaşları benimsemek veya eğitmek için ücretsiz donanıma sahip olursunuz.

Silahlarınız veya arkadaşlarınız için mevcut yükseltmeleri her zaman kontrol ettiğinizden emin olun. Silahlarınızı yükseltmek, daha iyi doldurma, daha fazla cephane ve sonraki aşamalarda daha önemli hale gelecek daha fazla hasar vermenize yardımcı olur. Sürekli olarak silah parçaları alırsınız, gümüş kazanmak da kolaydır; bu nedenle yükseltmeleri es geçmeyin. Yükseltme yaparsanız zombilere karşı ölme riskini aza indirirsiniz. Aksi halde seviyeyi tekrarlamanız gerekir bu da size enerjiye mal olur.

4. aşamayı geçtiğinizde günlük moda erişiminiz olur. Bu mod, daha heyecan verici silahlara erişmenizi sağlamakla kalmaz, daha fazla donanım elde etmenizi sağlar. Aynı zamanda daha fazla gümüş ve altın elde etmenin en iyi yollarından biridir. Ödüllerinizi en üst düzeye çıkarmak için mümkün olduğunca günlük modda oynayın. Günlük modda ne kadar uzun süre hayatta kalır veya ne kadar çok zombi öldürürseniz alacağınız ödüller o kadar iyi olur.

5. aşamaya ulaştığınızda etkinlik modlarının kilidi açılır. Yeni teçhizat almak için benzersiz fırsatlar sunan sınırlı süreli veya mevsimlik oyun modlarıdır.