Invisible shadow Online

Invisible shadow Online

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Two Beards Games

Birbirinden farklı görevleri başarmaya hazır olun.

Mobil platformdaki alıştığımız aksiyon oyunlarını bize unutturacak olan Invisible shadow Online nihayet çıktı. Merakla beklenen oyun, erken erişimde olmasına rağmen mobil oyuncular tarafından ilgiyle oynanıyor.

Two Beards Games imzası ile geliştirilen ve Android oyuncularına sunulan yapım, oldukça zengin içeriklere sahip. Oyun içerisinde yer alan haritalar oldukça detaylı olup, oyuncuları tatmin edici özelliklere sahiptir.

Oyunculara sunulan 4 farklı harita ile savaşlar vazgeçilmez bir hal alıyor. Kolay kontrollere sahip olan yapımda, birbirinden farklı modellerde silahlar ile savaşlara giriyor ve karşımıza çıka düşmanları yok etmeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde yer alan taktikler ile de takım arkadaşlarımıza stratejiler sunabilir ve daha profesyonel bir oynanış tarzına kavuşabiliriz.

Karakter iyileştirmesinin de yer aldığı mobil oyunda, oyuncular karakterlerini geliştirerek ve daha etkili bir hale getirebilecekler. Skor ve liglerinde yer aldığı oyunda, oyuncular performanslarına göre sıralamalara dahil olacak ve lider olabilmek için mücadele edecekler. Kullanıcı dostu yapısı ile dikkatleri üzerine çeken oyun, 800x540 çözünürlükteki ekranlarda tam uyumlu olarak sorunsuz bir şekilde oynanabiliyor.