IP Proxy Scraper

IP Proxy Scraper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,401
  • DOSYA BOYUTU 0.07 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Daapii

Girdiğiniz web sitelerinin proxy sunucusu IP adreslerini bu ücretsiz ve açık kaynak kodlu programla öğrenebilirsiniz.

IP Proxy Scraper uygulaması özellikle web sitesi geliştirenlerin ve web sitelerini yönetenlerin işine yarayabilecek geliştirici araçlardan bir tanesi. Uygulama içerisine girdiğiniz web sitesinin proxy sunucusu IP adreslerini sizin için çıkartabilen ve ardından bunları panoya kopyalayabilen uygulama sayesinde elde edilmesi kolay olan bu bilgiye tek seferde ulaşabilir ve hemen hafızaya alarak diğer programlara yapıştırabilirsiniz.

Ana penceresinde tüm proxy sunucusu IP adreslerini gösterebilen uygulama, aynı zamanda birbirinin aynısı olan girdileri hemen ortadan kaldırabiliyor ve tek bir butona basarak anında kopyalamanıza izin veriyor. Arayüz olarak tek bir pencereden oluşan programın kullanımının ne kadar kolay olduğunu zaten tahmin edebilirsiniz. Tam olarak amaca yönelik hazırlanan program karmaşık araçlar içerisinde kaybolmamanız için hazırlanmış.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz IP Proxy Scraper tamamen güvenle kullanabileceğiniz ve kurulum sırasında herhangi bir program önerisi de yapmayan temiz ve açık kaynak kodlu uygulamalardan bir tanesi.