iPad Video Converter Factory Pro

iPad Video Converter Factory Pro

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 222
  • DOSYA BOYUTU 7.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WonderFox Soft, Inc

iPad Video Converter Factory Pro ile iPad'iniz ile uyumlu videolar yaratabilirsiniz

iPad Video Converter Factory Pro, iPad tabletiniz ile uyumlu videolar yaratmak için kullanabileceğiniz bir video dönüştürme programıdır.

iPad Video Converter Factory Pro bütün popüler video formatlarını sahip olduğu çok çekirdekli işlemci desteği sayesinde oldukça hızlı bir şekilde iPad ile uyumlu hale getirebiliyor. iPad Video Converter Factory Pro sadece videoları dönüştürebilmenin yanında ses dönüştürme özelliğiyle ses formatlarını birbirine dönüştürebilmektedir veya videolardan ses alma özelliği ile videolardaki sesleri ayrı bir ses dosyası olarak bilgisayarınıza kaydedebilmektedir.

iPad Video Converter Factory Pro video ve ses dönüştürme araçlarını sunmanın yanında size kullanışlı video düzenleme araçları da sunar. iPad Video Converter Factory Pro'nun video birleştirme özelliği ile farklı bideoları birbirine ekleyerek tek bir video yaratabilir, video kesme özelliğiyle videolardaki gereksiz yerleri çıkarabilir ve videoları kısaltabilir, video efekti ekleme özelliği sayesinde videolarınıza farklı filtreler ve renk ayarları uygulayabilirsiniz.

iPad Video Converter Factory Pro size video ve ses dönüştürme işlemlerinde kalite ayarlarını kendi tercihlerinize göre belirleyebilme imkanı da sunuyor. Bu sayede dönüştüreceğiniz ses veya video dosyalarının kalitelerini veya dosya boyutlarını belirleyebiliyorsunuz. Programın sahip olduğu toplu dönüştürme özelliği sayesinde tek tıklama ile birden fazla video veya ses dosyasını arka arkaya dönüştürmeye başlayabilir, zamandan kazanabilirsiniz.