iPod Free Video Converter

iPod Free Video Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 314
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DVDAVITools

iPod Free Video Converter, farklı birçok video formatını iPod ile uyumlu hale getirmek için dönüştürmenize olanak sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

iPod Free Video Converter, popüler video formatlarından olan AVI, MPEG, MPG, MKV, WMV ve benzeri video formatlarını iPod cihazlarınız üzerinde oynatabileceğiniz şekilde dönüştürmenize olanak sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır.

Oldukça şık ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı da oldukça kolaydır. Sadece birkaç tıklamayla tüm farklı video formatlarını iPod cihazlarınız üzerinde oynatabileceğiniz hale getirebilirsiniz.

Klasik iPod'dan tutun da iPod Touch ve iPod Nano'ya kadar her farklı iPod modeli için dönüştürme desteği sunan yazılım sayesinde iPod'unuz üzerinde izlemek istediğiniz videoları dönüştürerek cihazınız üzerine atmak oldukça kolay.

Sistem kaynaklarını oldukça düşük miktarda kullanan iPod Free Video Converter, dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde sonuçlandırmaktadır.

Testlerim sırasında herhangi bir şekilde hata vermeyen veya sistemim üzerinde donmalara neden olmayan program işini oldukça başarılı şekilde yapmaktadır. Bu nedenle iPod Free Video Converter, tüm iPod sahibi kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alması gereken başarılı bir program olarak dikkat çekiyor.