Ironkill: Robot Fighting Game

Ironkill: Robot Fighting Game

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 220
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Play Motion

Ironkill: Robot Fighting Game karşımıza aksiyon dolu bir robot dövüşü oyunu olarak çıkıyor.

Ironkill: Robot Fighting Game uygulama marketlerde eşine az rastlanır türden bir deneyim yaşatan oyunlardan biri. Robotların epik savaşlarına tanık olduğumuz bu ücretsiz oyunda kendi robotlarımızı tasarlayıp rakiplere karşı koyabiliyoruz. iOS ve Android için sunulan bu oyuna Facebook bağlantımızı kullanarak başlayabiliyoruz.

Oyuna başladıktan sonra teke tek robot savaşlarına katılıyor ve yeteneklerimizi sergilemeye başlıyoruz. Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi oyunseverlere kendi robotlarını tasarlama şansı vermesi ve sunduğu seçeneklerin bir hayli geniş olması. Dövüşlerden kazandığımız paraları kullanarak robotumuzu upgrade edebiliyor ve onu daha güçlü bir hale getirebiliyoruz. Bu sayede dövüşler esnasında rakiplerimize karşı avantaj elde edebiliyoruz.

Grafik olarak beklentilerimizin bir hayli üzerinde yer alan Ironkill: Robot Fighting Game türünün en iyi oyunlarından bir tanesi ve ücretsiz olarak sunuluyor olması en büyük avantajı. Gerek dinamikler, gerekse atmosfer olarak Ironkill: Robot Fighting Game denenmeye değer oyunlar arasında yer alıyor.