Ironsight

Ironsight

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,561
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wiple Games

Ironsight, ücretsiz olarak oynanabilen başarılı bir FPS oyunudur.

25 yıl önce gerçekleşen yıkıcı bir tsunamiden sonra, bir ülkeyle bir şirket arasında amansız bir mücadele başlar ve çatışmalar dünya çapına yayılır. Yüksek teknolojiyle donanmış, paralı askerlerin kullanıldığı çatışmalar, kimi zaman tam bir keşmekeşe döner. Bütün savaşın sonundaysa dünyada tek bir taraf hüküm sürecektir…

Böyle bir hikayeyle başlayan ve Wiple Games tarafından geliştirilen Ironsight, oyunculara fütüristtik bir savaş deneyimi yaşatmak için geliştirilmiş durumda. Derin kişiselleştirme seçeneklerinin yanı sıra gerçek bir FPS oyunu olduğunu belli eden Ironsight, birçok farklı özelliğiyle dikkat çekmeyi de şimdiden başardı.

Yapımcı stüdyo tarafından özel olarak yapılan Iron Engine isimli oyun motorunu kullanan Ironsight, bu sayede oldukça esnek bir oynanış kazanıyor. Dinamik Savaş Bölgeleri ile oyunculara 14 farklı bölge ve 14 farklı eğlence sunan yapım, interaktif rotalar, yıkılabilir bölgeler ve çeşitli hava durumu değişiklikleriyle tam bir eğlence sunuyor. 100’den fazla kişiselleştirilebilir silahla birlikte farklı oyun türlerine uygun olarak karakterinizi dizayn etme şansı edindiğiniz Ironsight, farklı drone teknolojileriyle işi daha eğlenceli hale getirebiliyor.

Call of Duty: Modern Warfare 2 ile benzerliğiyle birçok FPS oyuncusunu şimdiden kendisine çekmeyi başaran Ironsight, ücretsiz oluşuyla ön plana çıkıyor. Ücretsiz şekilde indirilerek, saatlerce başından kalmayacağınız bir oyun arıyorsanız kesinlikle bakmanız gereken oyunlardan bir tanesi olan Ironsight’ın oynanışına dair daha detaylı bilgileriyse hemen aşağıdaki videoyu izleyerek edinebilirsiniz.