İstanbul Şehir Haritası

İstanbul Şehir Haritası

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 534
  • DOSYA BOYUTU 35.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici İstanbul Büyükşehir Belediyesi

İstanbul Şehir Haritası, nöbetçi eczane, toplu taşıma, yol tarifi, durak haritaları içeren Android uygulaması.

İstanbul Şehir Haritası, nöbetçi eczane, toplu taşıma araçları ile yol tarifi, panoramik görüntüler ve fazlasını bir arada sunan Android uygulaması. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz olarak indirilmeye açılan rehber uygulama sadece telefonlarda kullanılabiliyor.

Android platformunda sadece İstanbul için Türkiye genelinde nöbetçi eczaneler, alışveriş merkezleri, yeme – içme mekanları gibi önemli yerlere ulaşabileceğiniz, yol tarifi alabileceğiniz, sokakları gezebileceğiniz birçok uygulama mevcut ancak hepsini bir arada sunan bir uygulama yok. Bu noktada karşımıza çıkan İstanbul Şehir Haritası, İstanbullulara bir rehber niteliğinde.

Önemli yerleri arama (detaylı arama seçeneği mevcut) panoramik görüntüler (Google Haritalarda olduğu gibi sokakları dilediğinizce gezebiliyorsunuz), yakındaki duraklar (harita üzerinde hatları görebiliyor, duraktan hangi otobüslerin geçtiğini hızlıca öğrenebiliyorsunuz), güzergah analizi (gideceğiniz yere ne kadar sürede ulaşacağınızı, kaç km yapacağınızı görebiliyorsunuz) gibi navigasyon uygulamalarının olmazsa olmazlarını tek bir uygulama birleştiren İstanbul Şehir Haritası arayüzüyle de oldukça başarılı.