Jaksta Media Converter

Jaksta Media Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 538
  • DOSYA BOYUTU 13.07 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jaksta LLC

Jaksta Media Converter zengin özelliklere sahip bir format dönüştürme programıdır

Jaksta Media Converter kullanıcılara video dönüştürme, ses dönüştürme ve DVD yazma konularında yardımcı olan ve zengin özelliklere sahip bir format dönüştürme yazılımıdır.

Jaksta Media Converter'ın temel amacı format uyumsuzluğu nedeniyle farklı cihazlarda oynatmakta sıkıntı yaşadığınız video ve ses dosyalarını bu cihazlarla uyumlu hale getirebilmektir. Programı kullanarak bilgisayarınızda kayıtlı müzik veya video dosyalarını 130'un üzerinde farklı formata çevirebilmektesiniz. Genel olarak kolay bir kullanım sunan program kullanım için herhangi bir format bilgisine sahip olmayı gerektirmiyor.

Jaksta Media Converter dönüştürdüğümüz video ve ses dosyalarını DVD'lerimize yazmamıza da imkan tanıyor. Bu sayede dönüştürdüğümüz ses ve video dosyalarını DVD'lerimize arşivlemek için ek bir yazılım kullanmamıza gerek kalmıyor.

Jaksta Media Converter bize dönüştürülecek videolar ve ses dosyaları için hazır profillerde sunuyor. Bu profiller yaygın olarak kullanılan mobil cihazların ve konsolların ayarlarının yer aldığı otomatik dönüştürme kalıpları halindedir. Bu profiller sayesinde el ile herhangi bir ayar yapmadan direkt kullandığımız cihazlarla uyumlu videolar yaratabiliyoruz. Eğer ayarları yine de el ile değiştirmek isterseniz program buna da izin vermekte.