JetCrash

JetCrash

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 111Percent

JetCrash, Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanan ve boşlukta jet uçakla heyecan dolu bir yolculuğa çıkmanızı sağlayacak bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlardan oynanabilen JetCrash mobil oyunu, sonsuz bir boşlukta jetinizle ilerlediğiniz sürükleyici bir aksiyon oyunudur.

JetCrash mobil oyununda grafik kalitesi açısından oldukça cimri davranılmış ancak baştan belirtelim basit kontrolleriyle oyun bağımlılık yapma potansiyeline fazlasıyla sahip. Metroda, otobüste ya da okulda canınız sıkıldığında öylesine açabileceğiniz bu oyun aslında farkında olmadan saatlerinizi de alabilir.

Az önce de belirttiğimiz gibi oyun oldukça basit çizgilerden oluşuyor. Üçgen şeklinde klasik bir PC imlecini anımsatan jet uçağınızla uzaya benzer karanlık bir boşlukta sürekli ilerlediğiniz oyunda önünüze çıkan çeşitli geometrik şekillerden oluşan engelleri çarparak yok edeceksiniz. Ancak çarparken jetinizin donanımda yer alan farklı özellikleri kullanmalısınız. Zorlu engelleri geçmek için oyun boyunca kazandığınız puanlarla jetinizi geliştirebilir ve onu yeni özelliklerle donatabilirsiniz. Usanmadan oynayacağınız bir aksiyon oyunu olan JetCrash’i Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.