Jurassic Survival APK

Jurassic Survival APK

kullanıcı

Jurassic Survival APK, dinozorlarla savaştığınız, adada hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz bir Android oyunu. Jurassic Survival oynaması ücretsiz!

Dinozor oyunları sevenlerin kalbini çalan Jurassic Survival APK, Mishka Productions tarafından geliştirilmiş. Ücretsiz olarak oynanan ve mobil platformda oldukça başarılı günler geçiren yapım 5 milyondan fazla aktif oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Dinazorlarla dolu bir atmosferde yaşam mücadelesi verdiğimiz oyunda açlıkla ve soğukla mücadele edecek kendimize yaşam alanı oluşturmaya çalışacağız.

Jurassic Survival APK İndir

Çevremizden gelebilecek saldırılara karşı sürekli tetikte olacağımız oyunda vahşi hayvanları evcilleştirebileceğiz. Basit kontrollerin yer aldığı oyunda eğlenceli anlar geçirirken çeşitli tehlikeler ile de mücadele edeceğiz. Ateşli silahların yer aldığı mobil aksiyon oyununda çeşitli dinazor ve yaratıklar ile savaşacak onları etkisiz hale getirmeye çalışacağız.

Oyun içerisinde yaşam alanımız içerisinde ev inşa edecek ve çevresini güvenlik duvarı ile korumaya alabileceğiz. 5 milyondan fazla aktif oyuncu tarafından her iki mobil platformda da oynanan yapım tamamen ücretsiz olması nedeniyle de oyunculardan tam puan alıyor.

Jurassic Survival Hile ve İpuçları

Dinozorlar evcilleştirilebilir! Herhangi bir dinozoru evcilleştirebilirsiniz. Tabii ki bu güvenli değil ancak bir diplodokusun üstünde kütük taşıması işinizi oldukça kolaylaştırır. Devasa tyrannosaurusu düşman üstüne salmak da son derece heyecan verici.

Yiyin, için ve sıcak tutun! Taze et, meyve ve su… adada bunlardan çok var. Yalnızca ihtiyacınız olanını almanız ve yenilmekten kaçınmanız gerekiyor.

Eviniz en güvenli yer! Oldukça basit. Mümkün olduğu kadar çok inşaat malzemesi toplayın ve aşılmaz bir kale inşa edin. Ancak çitin yükseliğine dikkat etmelisiniz çünkü bazı dinozorlar çitinizin üzerinden kolayca atlayıp size zarar verebilir.

Üretim; Başarmanın anahtarı! Sopayla kertenkeleyi kovalarken iyi vakit geçirebilirsiniz. Ancak iyi bir silah ve zırh yapmak, farklı ekipmanları stoklamak, büyük bir hayvan avına çıkmak daha akılıca olacaktır.

En yüksek yaşam formları! Karşınıza yalnızca dinozorlar ve oyuncular çıkmayacak, gizemlerle dolu zindanlara da giriş yapacaksınız.

Orta bir yerleşim yeri inşa edin! Avcı olmak size göre değil mi? Diğer oyuncularla takım kurarak ortak bir yerleşim yeri inşa edin. En tehlikeli canavarlarla da başa çıkmak daha kolay olacaktır.