Just 4 Words

Just 4 Words

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 60
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici That's So Panda

Just 4 Words, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz mücadeleci, eğlenceli ve ücretsiz bir iOS bulmaca oyunudur.

Just 4 Words, size verilen 4 kelimeden yola çıkarak doğru kelimeyi tahmin etmeye çalışacağınız ücretsiz bir iOS bulmaca oyunudur. Oyun sahip olduğu güzel görünen arayüzü sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bunun dışında oynadıkça bağımlısı olacağınız eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Oyuna başlayabilmek için yapmanız gereken ise, ilgilendiğiniz kategorilerden bir tanesini seçmek. Kategori seçiminden sonra size verilecek olan 4 ipucu kelimeden yola çıkarak ifade etmeye çalıştıkları kelimeyi bulmaya çalışacaksınız. Kelimeyi doğru tahmin etmeniz durumunda ise altın kazanıyorsunuz. Bu altınları yeni ipuçları almak için kullanabilirsiniz.

Kelimeyi tahmin etmekte zorlandığınız durumda ipuçlarınızı kullanarak, yardım alabilirsiniz. Oyunun genel yapısı itibariyle doğru kelimeyi, size verilen kelimelerin ifade etmeye çalıştığı ortak kelimeyi düşünerek ve alt kısımda kullanmanız gereken harflerini kullanarak bulmaya çalışmalısınız. Renkli bir arayüze sahip olan oyunda, ister arkadaşlarınız ister aileniz ile birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Uygulama marketi üzerinden binlerce bulmaca uygulaması olmasına rağmen, denemeye değer olacaklar arasına girmeyi başaran Just 4 Words içerisinde 225'ten fazla bulmaca çözmeniz için sizi bekliyor. iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynamak istediğiniz farklı bir bulmaca uygulaması arıyorsanız Just 4 Words'ü ücretsiz olarak indirerek bir göz atmanızı tavsiye ederim.