Just Cause 3: WingSuit Experience

Just Cause 3: WingSuit Experience

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 749
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SQUARE ENIX

Just Cause 3: WingSuit Experience mobil cihazlarınızda deneyebileceğiniz bir 360 derece sanal gerçeklik videosudur

Just Cause 3: WingSuit Experience 2015'in en merakla beklenen oyunlarından olan Just Cause 3'ün sunduğu kaliteli içeriği tanıtmak amacıyla yayınlanmış bir sanal gerçeklik deneyimi uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Just Cause 3: WingSuit Experience temel olarak Just Cause 3'te yer verilen geniş açık dünyaya adım atarak bu dünyada kendi gezinti tecrübenizi yaşamanızı mümkün kııyor. Just Cause 3: WingSuit Experience, Just Cause 3'te kullanılan oyun motoru ile 360 derece video deneyiminin bir birleşimi olarak düşünülebilir. Bu uygulamayla oyun grafiklerinin kullanıldığı bir videoyu 360 derece bakış açısıyla yönlendirebiliyorsunuz. Bakacağınız noktayı siz belirleyerek oyunda yer verilecek olan wingsuit adlı araçla havada süzülebilmektesiniz.

Just Cause 3: WingSuit Experience'de bakış açınızı Android cihazınızın hareket sensörünü kullanarak değiştirebilmektesiniz. Akdeniz coğrafyasında yer alan kurgu bir bölge olan Medici'de geçen Just Cause 3'te adalar, mavi deniz ve açık bir gökyüzü birleşiyor. Bu güzel görüntülere bu uygulamada bireysel olarak tanıklık edebiliyorsunuz. Ayrıca uçak kanadı üzerinde yolculuk yapma gibi ilginç aktivitelere de uygulama içerisinde yer veriliyor.

Just Cause 3: WingSuit Experience'i tecrübe edebilmek için herhangi bir sanal gerçeklik gözlüğüne sahip olmanız gerekmiyor. Fakat uygulama sanal gerçeklik gözlüklerini de destekliyor.