Pianista

Pianista

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Superb Corp.

Pianista, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir müzik oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Pianista, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz mükemmel bir müzik oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Fantastik bir deneyim sunan Pianista, farklı seviyeleri ve bölümleriyle dikkatimizi çekiyor.

Zevkli ve eğlenceli bir müzik oyunu olan Pianista'da notalara basarak ritim tutuyor ve farklı bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Efsanevi müziklerin yer aldığı oyunda uygun zamanda ekrana dokunarak notalara basmaya çalışıyorsunuz. Milyonlarca oyuncusu bulunan Guitar Hero'ya oldukça benzeyen Pianista'da farklı seviyeler yer alıyor. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla mücadele edebileceğiniz oyunda elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Farklı hız modları ve tasarımıyla da ön plana çıkan oyunda dikkatli olmanız gerekiyor. Müzik severlerin denemesi gereken Pianista'yı sakın kaçırmayın. Boş zamanlarınızı eğlenceli kılmak için tercih edebileceğiniz Pianista'yı mutlaka denemelisiniz.

Pianista oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.