KakaoGroup

KakaoGroup

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 830
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kakao Corp.

KakaoGroup, kullanıcılar arasında bir ağ kurarak onları bir araya getiren bir Android sosyal ağ uygulamasıdır.

KakaoGroup, ücretsiz bir uygulama olarak kullanıcılar arasında bir iletişim ağı oluşturan ve bu kullanıcıların kendi aralarında iletişim kurmalarını sağlayan bir Android uygulamasıdır.

Uygulamaya sahip olan kullanıcılar bağlı oldukları ağ üzerinden diğer kullanıcılar ile tecrübelerini paylaşabilirler. Ayrıca uygulama üzerinden arkadaşlarınız, aile bireyleriniz, sınıf arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınız ile birlikte özel gruplar oluşturabiliyorsunuz. Tüm kullanıcıların kendi hikayelerini ait oldukları gruplar içerisinde paylaşabildiği uygulamanın arayüzü oldukça modern ve şık.

Kullanıcılar istedikleri kişiler mesaj odalarına çağırarak konuşabilir ve tanışabilirler. Ayrıca uygulama için herhangi bir kayıt işlemi gerekmiyor. Sahip olduğunuz Kakao hesaplarınız ile giriş yapabiliyorsunuz. Fakat daha önceden Kakao hesabınız yoksa yeni bir Kakao hesabı oluşturmalısınız.

Arkadaşlarınız ve sizin aranızda özel gruplar oluşturarak sürekli iletişimde kalmanızı ve tüm istediklerinizi paylaşmanızı sağlayan uygulama Android telefon ve tabletler üzerinden ücretsiz olarak indirilerek kullanılabilir.