KANO

KANO

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 35
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GLITCHE.RS

KANO'da akan lavı engellemek için renkli taşları ve karakterleri eşleştirmeye çalışıyoruz.

KANO, ilginç atmosferiyle dikkat çeken bir beceri oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunu iPhone ve iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz. Oyundaki temel görevimiz renkli objeleri eşleştirmek ve yakıcı lavı uzun süre boyunca durdurmak.

Oyunda lavın üzerinde konumlandırılmış ve dört farklı renge sahip taştan oluşan bir platform var. Zıplayan karakterlerin rengine göre bu platofrmu hareket ettirmemiz gerekiyor.

Örneğin zıplayan karakterin rengi maviyse mavi taşı ön tarafa getirmeye uğraşıyoruz. Taşları hareket ettirebilmek için parmaklarımızı ekranda kaydırmamız gerekiyor. Sürüklemeler esnasında taşlardan oluşan platform hareket ediyor ve düşen karakterleri kaşılıyor. Beceri oyunlarında görmeye alışkın olduğumuz türden güçlendiriciler ve bonuslar KANO'da da mevcut. Bunlar bölümler esnasında bize epey yardımda bulunuyor.

KANO'nun en ilginç yanlarından birisi de sunduğu karakterlerin son derece sevimli surat ifadelerine sahip olmaları. Çocuk veya yetişkin herkes KANO'yu büyük bir ilgiyle oynayacaktır. Eğer beceri oyunlarından hoşlanıyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz.