Bubble Witch Saga

Bubble Witch Saga

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,829
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici King.com

Bubble Witch Saga eğlenceli bir balon patlatma oyunudur

Bubble Witch Saga milyonlarca kişi tarafından oynanan Candy Crush Saga'nın yapımcısı King.com tarafından geliştirilmiş bir başka eğlenceli balon patlatma oyunudur.

Bizi cadıların ve büyünün hakim olduğu bir dünyaya taşıyan oyunda karanlık ruhlar ülkeyi korku ve lanete bulamıştır. Bu karanlık güçleri defedebilecek tek güç ise cadılarımızın büyüleridir. Biz bu yolculuklarında cadılarımıza eşlik ediyoruz ve sihirli iksirleri elde etmek için çeşit çeşit görevi ve zorluğu aşmaya çalışıyoruz. Bizi bu gizemli dünyanın birçok farklı köşesine taşıyan çok sayıdaki görev sayesinde ülkeyi adım adım karanlık ruhların etkisinden kurtararak özgürleştirmekteyiz.

Aynı renkteki balonları yanyana getirerek patlattığımız Bubble Witch Saga oldukça kolay bir oynanışa sahiptir. Tek yapmamız gereken aynı renkteki balonlara nişan almak, ateş etmek ve balonları patlatmaktır. 500 üzerinde bölümi içeren Bubble Witch Saga'ya güncellemeler yoluyla düzenli olarak yeni bölümler eklenmektedir. Oldukça hoş grafikler sunan oyunda kazandığımız yüksek puanları arkadaşlarımızın puanlarıyla karşılaştırabiliyoruz. Oyun esnasında oyunun gidişatını etkileyebilecek birçok farklı bonus güçlendirmeyi toplayabilmekteyiz.