Kill Shot Bravo

Kill Shot Bravo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,085
  • DOSYA BOYUTU 75.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hothead Games

Kill Shot Bravo bolca aksiyon içeren bir keskin nişancı oyunudur

Kill Shot Bravo oyunculara güzel grafikler eşliğinde heyecanlı bir oynanış sunmayı başarabilen FPS türünde bir mobil keskin nişancı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sniper oyunu olan Kill Shot Bravo'da özel olarak eğitilmiş bir asker olan ve dünya çapındaki terörizimle savaşmakla görevlendirilmiş bir kahramanı kontrol ediyoruz ve düşman üslerine gizlice sızarak önemli hedefleri avlıyoruz. Oyun boyunca bize farklı keskin nişancı tüfeklerini kullanma imkanı veriliyor. Bu silahlarla uzun mesafeden düşmanlarımızın yerini tespit ediyoruz ve doğru anı bekleyerek tetiğe basıyoruz.

Kill Shot Bravo'da taktiksel bir yapı mevcut. Bize verilen görevlerde birden fazla düşmanı ortadan kaldırmamız gerektiğinde ilk atışımızdan sonrasını planlamamız gerekiyor; çünkü silah sesini duyan düşmanlar alarma geçiyor. Oyundaki görevlerin çok kısa olduğunu belirtmekte fayda var; bu nedenle eğer görevlerden çok menülerle boğuştuğunuz oyunlar sizi sıkıyorsa Kill Shot Bravo hoşunuza gitmeyebilir.

Kill Shot Bravo'nun grafikleri oldukça kaliteli. Her bölümde son atışı yaparken kullanılan dramatik aksiyon kameraları merminizi takip ederek ağır çekimde sanatsal görüntüler sunuyor.

Kill Shot Bravo