Knights of Dungeon

Knights of Dungeon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 45
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Game Cafe Services

Onlarca farklı karakter ile zindanlarda savaşabileceğiniz eşsiz bir rol oyunudur.

Karanlık zindanlarda kıyasıya mücadeleler vereceğiniz Knights of Dungeon, rol oyunları arasında bulunan sıra dışı bir oyundur. Farklı ustalıkları bulunan savaş karakterlerinin yardımı ile kılıç, mızrak, ok ve diğer savaş aletlerini kullanarak hünerlerinizi göstermelisiniz. 

Birbirinden farklı zindan şövalyeleri ile dövüşebileceğiniz bu oyunda, oldukça etkileyici grafiklere ve efektlere yer verilmiştir. Oyun içerisinde benzersiz yetenekleri ve güçleri bulunan 20’den fazla zindan savaşçısı yer almaktadır.  Birbirinden zorlu toplam 150 adet aşamanın yanı sıra, 5 adet çoklu oyuncu modu bulunmaktadır. Ayrıca birçok silah ve aksesuara da ulaşabilirsiniz. 

Sahip olduğunuz karakterlerin güçlerini yükselterek, yenilmez bir savaşçı meydana getirebilirsiniz. Seçtiğiniz kahramanınız ile zindan savaşlarına katılarak verilen görevleri yerine getirebilir ve değerli madenleri ele geçirebilirsiniz. Çarpıcı görseller eşliğinde akıcı bir savaş sizleri bekliyor. 

Android ve İOS sürüme sahip tüm cihazlarda keyifle oynayabileceğiniz Knights of Dungeon, tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulan harika bir oyundur. Binlerce kişi tarafından beğenilen ve rol oyunları arasında yer alan bu oyun ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.