Koş Sabri Koş

Koş Sabri Koş

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,245
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TGW

Koş Sabri Koş eğlenceli bir Android oyunudur

Koş Sabri Koş televizyonlarda yayınlanan ve oldukça eğlenceli bir animasyon olan Fırıldak Ailesi'nde yer alan karakterlerin maceralarını konu alan, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunudur.

Koş Sabri Koş'ta herşey dizinin ana karakterlerinden olan Sabri'nin Dürdane'nin yıllardır yastık altında biriktirdiği altınların peşine düşmesiyle başlıyor. Hedefine ulaşmak için oldukça kararlı olan Sabri yolundaki bütün engelleri aşmaya niyetlidir. Fakat Sabri'nin karşısına sıradan engeller de çıkmamakta, hain Gültekin ve Orhan Sabri'yi durdurmak için var güçleriyle mücadele vermekte. Yine de Sabri bu hainlere karşı yalnız değil, Tosun Sabri'nin bu tehlike dolu macerasında Sabri'nin yanında yer alıyor.

Koş Sabri Koş platform türünde bir oyundur. Sabri'yi kolay bir şekilde parmaklarımızın ucuyla kontrol edebiliyoruz. Oyundaki amacımız yolumuza çıkan altınları toplamak ve önümüze dikilen engelleri aşmak. Yine Fırıldak Ailesi gibi animasyon tadında grafiklere sahip olan oyun görsel olarak da tatmin edici seviyede. Oyunun güzel bir yönü achievement sistemine sahip olması. Achievementlerin birbirinden eğlenceli ve ilginç olması ise farklı bir güzel nokta.