Kurtlar Ovası

Kurtlar Ovası

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 628
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici etmgames

Kurtlar Ovası, Android telefon ve tablete sahip olan Kurtlar Vadisi sevenlerin heyecanlı bir şekilde ücretsiz olarak oynayabileceği başarılı bir oyun.

Kurtlar Ovası, oyundaki Busat karakterinin Boltazar'ı öldürmesine dayanan hikayesi ile sizleri akıllı telefon ve tabletleriniz başına bağlayan, oynaması heyecanlı ve aksiyon dolu bir Android oyunu.

Kurtlar Vadisi'nden tanıdığımız Pusat ve Baltazar karakterleri arasında geçen oyunda, karakterlere Busat ve Boltazar isimleri verilmiş. Fakat Kurtlar Vadisi dizisindeki gerçekleri de yansıtmıyor. Eğer aksiyon ve FPS oyunları oynamaktan keyif alan bir oyuncuysanız, Kurtlar Ovası'nı ücretsiz olarak indirip keyifli vakit geçirebileceğinizi düşünüyorum.

Oyunun kontrolleri bir FPS oyununa göre oldukça iyi. Bu tür oyunlarda oldukça önem kazanan kontrol mekanizması kötü olduğunda oyunun oynanışına çok fazla etki ediyor. Bu nedenle bu yönden oldukça iyi diyebilirim. Oyun ekranı üzerinde ihtiyacınız olan her şeyi rahatlıkla görebiliyor ve kullanabiliyorsunuz.

Farklı silah türleri ve hatta el bombası bile kullanabileceğiniz oyundaki amacınız ise, Busat karakterini kontrol ederek Boltazar'ın mekanını basmak ve onun hayatına bir son vermek. Fakat bu baskın sandığınız kadar kolay değil. Çünkü basacağınız mekanda sizi düşmanlarınız bekliyor. Farklı zorluk seviyelerine göre karşılaşacağınız düşmanların hepsini yok ederke, Boltazar'ın malikanesinde ona ulaşmanız gerekiyor. Boltazar ise malikanesinde yapacağınız baskında habersiz rulet oynamaya devam ediyor.

Baskın esnasında merminiz bitebiliyor bu nedenler ateş ederken dikkatli olmalısınız. Fakat gördüğünüz sandıkları patlatarak içerisinden can ve mermi alarak baskına devam edebiliyorsunuz. Bakalım Boltazar'ı bulup onu öldürebilecek misiniz?

Oyunun grafikleri oldukça kaliteli. Yaralandığınızda kan kaybettiğiniz belli eden flashlar sayesinde can toplamanız gerektiğini anlıyorsunuz. Mermi gibi can toplamak içinde sandıkları kırmanız gerekiyor. Oyunda gitmeniz gereken yön yeşil ok ile gösteriliyor. Farklı durumlarda silah değişimi yaparak rakiplerinizi daha kolay avlama avantajını unutmamanız gerekiyor.

Aksiyon oyunu severlerin beğeneceğini düşündüğüm eğlence amaçlı hazırlanan Kurtlar Ovası oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.