Lara Croft: Guardian Of Light

Lara Croft: Guardian Of Light

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 62
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SQUARE ENIX

Lara Croft: Guardian Of Light mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Lara Croft: Guardian Of Light, ünlü Tomb Raider serisinin kahramanı Lara Croft ile heyecan dolu bir maceraya çıkmamıza imkan tanıyan bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Lara Croft: Guardian Of Light aslında ilk olarak PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkış yapmıştı. Oyunun geliştirilmesinin birkaç sene ardından da Lara Croft: Guardian Of Light mobil cihazlarla uyumlu hale getirildi. Lara Croft: Guardian Of Light, klasik Tomb Raider oyunlarından biraz farklı bir oynanış yapısına sahip. Bilindiği üzere TPS türündeki Tomb Raider oyunlarında kahramanımızı 3. şahıs bakış açısını kullanarak yönetiyoruz. Lara Croft: Guardian Of Light ise izometrik kamera açısına geçiliyor. Bu da oyuna yeni oyun dinamikleri kazandırıyor. Lara Croft: Guardian Of Light oynanış olarak hafiften aksiyon RPG oyunlarına benzemekte. 

Lara Croft: Guardian Of Light'ın hikayesi Orta Amerika tarihiyle bağlantılı. Oyunda çağlar önce yaşamış Maya İmparatorluğu'nun mitolojisinden öğelere rastlıyoruz. Lara Croft bu macerada Duman Aynası adlı unutulmuş bir tarihi eserin peşine düşüyor. Bu ayna, dünyadaki ışığı söndürme yteneğine sahip ve karanlıklar tanrısı Xolotl aynayı ele geçiriyor ve insanlığı yok etmek için bu aynayı kullanmaya niyetleniyor. Lara Croft ise aynanın muhafızı Maya savaşçısı Totec ile aynayı geri alabilmek ve dünyayı kurtarmak için iş birliği yapıyor. Biz de ikiliye bu macerada eşlik ediyoruz.

Lara Croft: Guardian Of Light'da bölümleri geçebilmek için farklı bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Bulmacaları çözmek için ortağımız Totec ile birlikte çalışmamız ve kahramanlarımızın yeteneklerini birleştirmemiz gerekmekte. Oyunda yer alan online co-op modu sayesinde oyunu başka oyuncularla birlikte oynayabilmekteyiz.

Lara Croft: Guardian Of Light güzel grafikleri eğlenceli bulmacalar ve heyecanlı bölüm sonu canavarı savaşlarıyla birleştiriyor.

ARTILAR

Eğlenceli bulmacalar

Güzel grafikler

Online co-op

EKSİLER