Last Day on Earth APK

Last Day on Earth APK

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 1,707
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Kefir!

Last Day on Earth Survival indirmesi ve oynaması ücretsiz hayatta kalma oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Last Day on Earth Survival mobil oyunu; aksiyon, rol yapma ve strateji oyun türlerini aynı anda barındıran yani aradığınız her şeyi bulabileceğiniz çok yönlü bir macera oyunudur. Hayatta kalmalı nişancı oyunu Last Day on Earth APK olarak veya Google Play'den Android telefonlara ücretsiz indirilebilir.

Last Day on Earth Survival İndir

Last Day on Earth: Survival mobil oyununda her kullanıcı mutlaka kendinden bir parça bulacaktır. Sağlam bir hikaye temeline kurulu oyunda hem stratejinizi hem de becerinizi konuşturmalısınız. Gerçek zamanlı ve çok oyunculu oynanan oyunun hikayesini ele alacak olursak, 2027 yılında bir zombi salgını patlak verir ve zombi dehşeti tüm dünyaya yayılır. Hayatta kalan çok az kişi olacaktır ve siz de bunlardan birisiniz.

Oyunda sürekli bir arayış içinde olacaksınız. Zira can güvenliğiniz olmadığı gibi elinizde bir kaynak da yok. Hayatta kalmak için yemek bulmalı, alet yapmalı ve inşa etmelisiniz. Ayrıca kendinizi korumak için silah da lazım. Yeri geldiğinde çalmak bile mübah olacak. Ancak tüm bunları yaparken de olabildiğince soğuk kanlı olmalı ve zombi vurmalısınız.

Last Day on Earth: Survival oyununda sürekli olarak diğer hayatta kalan kullanıcılarla da etkileşim halinde olacaksınız. İster ittifak kurup zombilere kaşı bir olun isterseniz de birbirinizi yağmalayarak engel olun. Oldukça keyifli ve hareketli bir oyun olan Last Day on Earth: Survival’ı Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Last Day on Earth APK Android oyun özellikleri:

 • Karakterinizi oluşturun ve etrafa bakının: Barınağınızın yanında farklı tehlike seviyelerinde birçok yer var. Burada toplanan kaynaklardan evden kıyafetlere silahlara arazi aracına kadar hayatta kalmak için gerekli her şeyi yapabilirsiniz.
 • Seviyeniz yükseldikçe yüzlerce faydalı yemek tarifi ve planları sunulur. Öncelikle evinizin duvarlarını inşa edin ve geliştirin, yeni beceriler öğrenin, silahları değiştirin ve oyun süresince tüm keyifleri keşfedin.
 • Zombi kıyamet dünyasında evcil hayvanlar sevgi ve dostluk adacığıdır. Neşeli Sibirya kurtları ve akıllı çoban köpekleri baskınlarda yanınızda olmaktan mutluluk duyacak ve size ulaşılması zor yerlerden kaçmanızda yardımcı olacak.
 • Hızlı Chopper, ATV veya motorbot parçalarını birleştirin ve haritadaki uzak yerlere ulaşıma sağlayın. Karmaşık planlar ve eşsiz görevler için nadir kaynakları kolay bulamazsınız. İçinizde uyuyan bir tamirci varsa onu uyandırma zamanı!
 • Birlikte oynanan oyunları seviyorsanız, Krater’deki şehri ziyaret edin. Orada sadık arkadaşlarla tanışacaksınız ve birebir neler olduğunu öğreneceksiniz. Bir klana katılın, diğer oyuncularla oynayın, gerçek birliği hissedin.
 • Hayatta kalan! Ateşli ve ateşsiz silahlardan oluşan, en kıdemli ve rekabetçi oyuncuları bile kıskandıracak cephane hizmetinizde. Makineli tüfekler, AK-47, Mortar, C4 ve daha sayılamayacak bir sürü silah. Kendinizin görmesi daha iyi.
 • Ormanlar, karakol, ürkütü çiftlik, liman, zombiler, yağmacılar ve başka rastgele karakterlerle dolu sığınaklar. Hayatta kalmak söz konusuysa kura yoktur!