Last Saver : Zombie Hunter Master

Last Saver : Zombie Hunter Master

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 62
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zombie Battle War

Çeşitli silahlar kullanarak zombilere karşı savaşacağınız, aksiyon dolu bir oyundur.

Android oyunlar arasında aksiyon kategorisinde yer alan Last Saver : Zombie Hunter Master, zombilere karşı savaşabileceğiniz harika bir oyundur. Güçlü silahlar yardımıyla hayatta kalmak için tüm zombileri öldürmelisiniz. 

Oyun içerisinde av tüfekleri, keskin nişancı tüfekleri, makineli tüfekler, roket atarlar, özel silahlar ve birbirinden farklı onlarca silahın yanı sıra, el bombası, bıçak, tıbbi malzemeler, mermiler, mühimmat kutuları ve benzeri teçhizatlar yer almaktadır. Çeşitli oyun modlarından dilediğinizi seçebilir ve 8 farklı harita üzerinden rotanızı belirleyebilirsiniz. Her haritada toplam 20 farklı görev bulunmaktadır. 

Terk edilmiş hastaneler, çökmüş binalar ve benzeri mekanlarda gizlenmiş yüzlerce zombi sizleri bekliyor. Zombilerin sizi ısırmalarına müsaade etmeden, onların işini bitirmelisiniz. Zombileri yok ederek para kazanabilir ve silahlarınızı yükseltebilirsiniz. Şehri, zombi istilasından kurtarmak için ordunun size ihtiyacı var. 
Etkileyici ve gerçekçi görüntü grafiklerinin yer aldığı Last Saver : Zombie Hunter Master, ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz aksiyon dolu bir savaş oyunudur. Binlerce oyuncu tarafından sevilerek oynanan bu zombi oyunu ile sizlerde aksiyona doyabilirsiniz.