LeDo Launcher

LeDo Launcher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 153
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici X Launcher Team

Android cihazlarınızın performansını artıracak, başarılı bir arayüze sahip launcher uygulaması.

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz verimli ve hızlı bir launcher arıyorsanız, LeDo Launcher’ı mutlaka denemelisiniz.

Android cihazlarımızı bir süre kullandıktan sonra değişiklik yapıp, farklı özellikler ve görünümler deneyimlemek isteyebiliyoruz. Uygulama marketinde bu anlamda birçok farklı launcher uygulaması var, ancak bunların hepsi ne yazık ki istenilen performansı sağlayamıyor. LeDo Launcher ise telefonunuzu hızlandıracak ve en yüksek performansta kullanmanızı sağlayacak başarılı bir launcher uygulaması. Sunduğu işlevsel özelliklerle oldukça başarılı bir performans sergileyen launcher’da aradığınız her şeyi kolayca bulmanıza siz bile şaşıracaksınız.

Akıllı Klasörler özelliğiyle, uygulamaları kategorisine göre gruplandırarak aradığınız her şeyi elinizle koymuş gibi bulabilirsiniz. Tıkla ve hızlandır özelliğiyle, belleğinizde gereksiz yer kaplayan arkaplan uygulamalarını ve verileri kolayca temizleyebilirsiniz. Performans ve şık bir arayüze sahip launcher arıyorsanız LeDo Launcher’ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.