LEGO Chima: Tribe Fighters

LEGO Chima: Tribe Fighters

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 298
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Warner Bros. International Enterprises

LEGO Chima: Tribe Fighters kolay bir şekilde oynanabilen eğlenceli bir mobil oyundur

LEGO Chima: Tribe Fighters eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz tavsiye edebileceğimiz sürükleyici bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan LEGO Chima: Tribe Fighters temel olarak bir sonsuz koşu oyunu ile aksiyon oyununun karışımı olarak tanımlanabilir. Oyuna tarafımızı ve kahramanımızı seçerek başladıktan sonra maceraya atılıyoruz ve sürekli yol almaya, karşımıza çıkan düşmanları yok etmeye çalışıyoruz. Düşmanları yok edebilmek için kılıç gibi silahlarımızı kullanabilmekteyiz. Kahramanımız sürekli koştuğu için onu sağa veya sola yönlendirmemiz ve doğru zamanlamayla düşmanlarımıza saldırmamız gerekiyor. Ayrıca yol üzerindeki engelleri parçalayarak değerli eşyalar düşürebiliyor, para niteliğindeki bu eşyaları kullanarak kahramanımızı geliştirebiliyor veya yeni kahramanların kilidini açabiliyoruz.

LEGO Chima: Tribe Fighters kuşbakışı oynanan bir sonsuz koşu oyunu olduğu için rahat bir şekilde oynanabiliyor. Eğer klasik sonsuz koşu oyunlarında başınız dönüyorsa LEGO Chima: Tribe Fighters hoşunuza gidebilir. Oyunda kahramanımız ekranda dikey olarak ilerlemekte. Ekranın sağ alt köşesinde yer alan Chi tuşunu kullandığımızda süper gücümüzü ortaya çıkararak oyunu daha heyecanlı hale getirebiliyoruz. LEGO Chima: Tribe Fighters'ın grafikleri göze oldukça hoş görünüyor.Oyun kısa süre içerisinde bağımlılık yapabilmekte.