LEGO DC Super Heroes

LEGO DC Super Heroes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 898
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The LEGO Group

LEGO DC Super Heroes mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

LEGO DC Super Heroes oyunculara ünlü süper kahramanları seçerek dövüştürebilme imkanı sunan bir mobil dövüş oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir süper kahraman oyunu olan LEGO DC Super Heroes'de lego dünyasına yolculuk ediyoruz ve süper kahramanların ve kötü kahramanların sevimli küçük lego versiyonlarını dövüştürebiliyoruz. Oyunda kendi kahraman takımımızı kuruyoruz ve rakip takımlarla eşleşerek onları yenmeye çalışıyoruz. 3 kahramandan oluşan takımımızı kurduktan sonra 3 boyutlu arenalara çıkmaktayız ve kahramanlarımızın yeteneklerini sergileyebilmekteyiz. Dövüşlerde kahramanlarımızın güçlerini birleştirerek süper yeteneklerini açığa çıkarabilmemiz de mümkün.

LEGO DC Super Heroes içinde Superman, Batman, Wonder Woman, Flash gibi kahramanları seçerek kendi takımımızı oluşturabilmekteyiz. Fakat oyundaki kahraman sayısının az olduğunu belirtmekte fayda var. Oyunun geliştiricisi Lego kahraman sayısını yayınlayacağı güncellemelerle artıracağını ifade ediyor. LEGO DC Super Heroes basit bir oynanışa sahip. Oyunun grafikleri ortalama kalitede.

LEGO  DC Super Heroes