LEGO Star Wars: The Complete Saga

LEGO Star Wars: The Complete Saga

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 2,111
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Warner Bros.

Android cihazınızda belki de en uzun soluklu oyun keyfini sunarken eğlence unsurunu da unutmayan bir çalışma.

LEGO oyunlarının büyük çıkış yaptığı Star Wars oyunlarını aranızda hatırlayanların sayısı az olmayacaktır. 3 boyutlu platform ve aksiyon mekaniklerinin başarılı işlenmesiyle yetinmeyen, arka planda da sevilen Star Wars macerasını filmlere sadık bir şekilde anlatan kurgu ile dünya üzerinde bu filmlere sempati ile yaklaşmayanlar bile bu oyun serisine ciddi ölçüde bağlandı. Sonradan açılabilen karakterlerle tekrar oynanabilirlik sağlayan dinamiklerle alternatif rotalara sonradan açılan karakterlerle ulaşabiliyordunuz.

PC ve konsol dünyasında çığır açan bu oyunlar sonunda Android cihazlarına geliyor, ve bunu yaparken piyasa çıkan tüm oyunlar aynı pakete dahil oluyor. Bunlar, hem eski hem de yeni üçlemeyi kapsayan temaları içererek LEGO Star Wars: The Complete Saga ismiyle hayat buluyor. 120 farklı karakter ve 36 hikaye modu bölümüyle birlikte bonus içerikleri de olan oyun sizin için bitmeyen bir eğlenceye dönüşecektir.

Dokunmatik kontrol ile klasik kontrol arasında tercih yapabildiğiniz oyunda GamePad desteği de bulunduğu için konsol deneyiminden uzaklaşmayan bir kalite yakalayabiliyorsunuz. Harika bir oyun fırsatını ayağınıza getiren ve yeni film öncesinde oyunseverleri ateşleyecek tüm hikayeye sahip olan bu oyunu kaçırmamanız önerilir!