Leo's Fortune

Leo's Fortune

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 468
  • DOSYA BOYUTU 275.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 1337 & Senri LLC

Leo's Fortune, düşük donanımlı Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarlarda dahi rahatlıkla oynanabilen bir platform oyunu.

Leo's Fortune, mobilin yanı sıra Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarlarda da oynanabilen bir platform – macera oyunu. Windows platformuna oldukça geç uğrayan ödüllü yapımda Leo adında küçük, bıyıklı, pek te sevimli olmayan bir karakteri kontrol ediyoruz. Amacımız altınlarımızı çalan hırsızı bulmak. Tabii ki öncelikle tehlikelerle dolu platformlardan geçmemiz gerekiyor.

iOS ve Android platformunda milyonlarca oyuncusu bulunan oyunlar yavaş yavaş Windows Phone platformuna geliyor. Ödüllü – popüler bir oyun daha Windows Phone cihazlarımıza teşrif etti. Leo’s Fortune adını taşıyan platform – macera – bulmaca oyununda (üç öğe başarılı bir şekilde harmanlanmış.) oyuna ismini veren karakterin tehlikelilerle dolu fantastik bir dünyadaki macerasına ortak oluyoruz.

Dinamik arka plan görselleri ile dikkat çeken oyunda ölümcül engelleri farklı şekillerde aşabiliyoruz. Bazen bir tekerliğin içerisine girip yuvarlanıyor, bazen suya dalıyor, bazen bir kutuyu taşıyoruz. Her defasında farklı şeyler yapıyoruz ve oyunda toplam 5 bölüm bulunduğundan hep aynı bulmacaları çözmüyor, aynı engellerle karşılaşmıyoruz. 5 bölüm de kendi içerisinde oldukça fazla sayıda bölüm içerdiğinden Leo’s Fortune’ın kesinlikle kısa süren, sıkıcı bir yapım olmadığını söyleyebiliriz.

Düşük donanımlı bilgisayar ve tabletlerde de akıcı bir oynanış sunan Leo’s Fortune hem dokunmatik kontrollerle hem de klavyeden oynanabiliyor. Xbox desteği bulunmuyor. Son olarak oyun tamamen ücretli olarak geliyor. Tabii ki Windows Phone cihazınız varsa mobilde satın aldığınızda otomatikman bilgisayar/tablette de satın almış oluyorsunuz. “Fiyatını hak ediyor mu?” derseniz sonuna kadar…