Lettrs

Lettrs

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici lettrs

Lettrs uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan arkadaşlarınıza kişisel mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

Lettrs uygulaması, hem özlü sözler ya da anılar paylaşmak hem de tanıdıklarımıza mesajlar gönderebilmek için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı ve Android işletim sistemli cihazlarda kullanılabiliyor. Uygulamanın tüm fonksiyonlarına çok kolay bir şekilde erişmek mümkün olduğu için mesajlarınızı renklendirme ve süsleme konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınıza da eminim.

Duygusal ya da kişisel mesajlar paylaşmak Facebook ya da Twitter hesaplarında biraz garip karşılandığı için bu tip ihtiyaçlarınızda Lettrs'ı kullanabilir, ayrıca hazırladığınız mesajlarınıza kendi imzanızı ekleyebilir, temalarını değiştirerek daha da çekici hale getirebilirsiniz.

Uygulamada hem bireysel olarak kullanıcılara mesajlar göndermek hem de kendi duvarınızda paylaşımlar yapmak mümkün. Dolayısıyla kimin neyi göreceğine karar verebiliyorsunuz. Bunun yanında diğer sosyal ağlardaki hesaplarınızda paylaşımlar yapmak da gerekli sosyal ağ paylaşım butonlarıyla mümkün.

Dilerseniz yazdıklarınıza fotoğraflar ve konum bilgileri de ekleyebilir, böylece mesajınızın duygusal yoğunluğunu arttırabilirsiniz de. Sıradan sosyal medya uygulamalarından sıkıldıysanız ve tanıdığınız insanlarla daha samimi bir şekilde iletişim kurmak istiyorsanız deneyebileceğiniz uygulamalardan olan Lettrs'ın iOS sürümü de mevcut ve iOS'taki arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz.