LevelUp

LevelUp

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 40
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SCVNGR

LevelUp, gittiğiniz mekanlarda hesabı dijital olarak Android telefonunuz ile kolayca ödemek istiyorsanız kullanabileceğiniz bir uygulama.

LevelUp, son zamanlarda gittikçe popülerleşen bir telefon ile ödeme yapma uygulaması. Oluşturacağınız hesap ile gittiğiniz kafelerde kolayca ödeme yapma fırsatı sunan uygulama, hem zaman kazanmanızı hem de tasarruf yapmanızı sağlıyor.

Dünya çapında anlaşmalı olduğu pek çok yer olan LevelUp'ı kullanabilmek için ilk olarak bir hesap oluşturmanız daha sonrasında ise bu hesaba geçerli bir hesap yada kredi kartınızı bağlamanız gerekiyor. Temel olarak aşağıdaki 3 adımı takip ederek LevelUp'ı kullanabiliyorsunuz.

  • Kayıt olarak hesabınıza bir hesap yada kredi kartı tanımlayın.
  • Gittiğiniz mekanlarda size verilen QR kodunu taratayarak dijital adisyonunuzu görebilir ve hemen Android telefonunuz ile ödeme yapabilirsiniz.
  • Uygulama üzerinde sunulan indirimleri kullanarak para tasarrufu sağlayın.
Binlerce mekan ile anlaşması olan LevelUp'ı kafelerde, kahvaltı salonlarında, çay bahçelerinde, lüks bir restoranda, diskoda yada diğer eğlence mekanlarının bir çoğunda kullanabilmek mümkün. Harita üzerinde detaylı mekan bilgileri sunan uygulama, yararlanabileceğiniz indirimli mekanları da size gösteriyor. Ayrıca mekanları filtreleme özelliğine sahip olduğu için bir kafeye gitmek istediğinizde sadece kafeler arasında arama yapabiliyorsunuz.
Bahşiş bırakma gibi ufak detaylara kadar düşünülmüş olan LevelUp sayesinde hem zaman hem de para tasarrufu yapabiliyorsunuz. Farklı indirim etkinlikleri sayesinde 10 TL'ye içtiğiniz bir kahveyi ertesi gün 7 TL'ye içmek de mümkün. Gittikçe daha da yaygınlaşacak olan uygulama gerçekten kullanışlı ve etkileyici.
Uyarı! Uygulama şu an için Türkiye'de aktif olmadığı için kullanamıyorsunuz. Kısa süre içerisinde açılacağını tahmin ettiğimiz uygulama, aktif olur olmaz sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirip, gittiğiniz yerlerde kullanmaya başlayabileceksiniz.