LINE Stickers

LINE Stickers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,593
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LINE Corporation

LINE Stickers, mesajlarınızda kullanabileceğiniz 1 milyona yakın çıkartmayı ücretsiz olarak sunan bir mobil uygulama.

LINE Stickers, ülkemizde de hatrı sayılır kullanıcısı bulunan çapraz platform destekli mesajlaşma ve arama uygulaması LINE’ın çıkartma severlere özel hazırladığı bir mobil uygulama.

Sohbet uygulamalarının vazgeçilmezleri arasında bulunan çıkartmaları tek bir uygulamada toplayan LINE, çıkartmalar adını verdiği yepyeni uygulaması ile karşımıza çıkıyor. Android telefonunuza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz uygulamada sohbetleriniz esnasında kullanabileceğiniz 1 milyona yakın sticker bulunuyor.

LINE hesabı gerektiren uygulamada çıkartmalar kategoriler halinde sunuluyor ve arama işlevi sayesinde kendinize özel çıkartmaya anında ulaşabiliyorsunuz. Uygulamanın diğer bir öne çıkan yanı ise çıkartmalara etiket ekleme özelliği. Etiketlenen çıkartmalar ülke bazında akışınızda gösteriliyor. Beğendiklerinize oy verebiliyor, yorum gönderebiliyorsunuz.

Her ruh haline uygun çıkartmayı bünyesinde barındıran LINE Stickers, hali hazırda 1 milyona yakın çıkartmayı sunuyor ancak bu sayı sürekli güncellemelerle artıyor. Mesajlarınızda çıkartmaları sıklıkla kullanan biriyseniz LINE’ın özenle hazırladığı çıkartmalar uygulamasına kesinlikle göz atmalısınız.