Toss

Toss

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 168
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LINE Corporation

LINE Toss kullanıcıların video ve fotoğraflarını kategorilere ayırarak daha hızlı paylaşım yapma şansı sunuyor.

LINE tarafından tasarlanan Toss uygulaması kullanıcılara yepyeni bir fotoğraf ve video paylaşma deneyimi vaat ediyor. Özellikle fotoğraf çekmeye meraklı ve cihazları üzerinde çok sayıda fotoğraf saklayan kullanıcılara hitap eden bu uygulama ile çok daha rahat ve hızlı bir fotoğraf ve video paylaşım şansı elde edeceksiniz.

Uygulama en temel işlevi cihaz üzerinde bulunan fotoğrafları ve videoları belirli kategoriler çerçevesinde düzenlemesi. Bu sayede kullanıcılar LINE üzerinde paylaşmak istedikleri içerikleri dakikalarca aramak yerine hazır kategoriler içerisinde bulabiliyor.

LINE Toss’ta konum, tarih veya önemli etkinlikler olmak üzere farklı kategoriler bulunmakta. Çektiğiniz fotoğraflar bu kategoriler içerisine otomatik olarak yerleştirilmekte. Bu aşamadan sonra aradığınız herhangi bir fotoğrafı veya videoyu anında bulabilirsiniz. Bu özelliklerin yanısıra arkadaşlarınızın LINE Toss ile paylaştıkları fotoğrafları kendi cihazınıza da indirebiliyorsunuz.

Tek seferde 20 video veya fotoğrafa kadar fotoğraf paylaşabilmenizi sağlayan LINE Toss hayatı dolu dolu yaşayan ve anları ölümsüz kılmayı sevenler için mutlaka kullanılması gereken uygulamalar arasında.