LiveLens

LiveLens

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 261
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LiveLens Ltd.

LiveLens uygulaması ile akıllı telefon ve tabletinizden kayıt sınırı olmadan canlı yayın yapabilirsiniz.

LiveLens, anı sevdiklerinizle paylaşmanın en eğlenceli ve basit yoludur. Hayatınızın en eğlenceli anlarını canlı canlı arkadaşlarınızla ve diğer kişilerle paylaşma izni veren uygulama ile özel ve ilgi çekici videolar hazırlayarak para kazanma şansına da sahipsiniz.

LiveLens, dünyanın dört bir köşesindeki insanların o an yaptıklarını canlı olarak aktardıkları sosyal bir platform. İçerisinde bulunduğunuz bir etkinlikte olan biteni canlı olarak arkadaşlarınızla paylaşabilir veya bir yemek tarifini sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Paylaştığınız yayını kimlerin izlediğini, gelen yorumları veya beğenileri görebilirsiniz.

Video kayıt için sınırlamanın olmadığı uygulama sosyal tabanlı olduğundan arayüzü de sosyal ağ uygulamalarına benzer bir tasarımla oluşturulmuş. Ana akışınızda dünya genelinde kişilerin canlı yayınlarını izleyebiliyor, dilerseniz yorum yapabiliyor ve beğenebiliyorsunuz. Yakında gerçekleşecek canlı yayınları ayrı bir alanda toplayan uygulamada profil seçeneği de bulunuluyor. Videolarını beğendiğiniz kişileri takip edebiliyorsunuz. GO LIVE butonu ile de canlı yayına başlıyorsunuz. Canlı yayınızı izlemeleri için arkadaşlarınıza davetiye de gönderebiliyorsunuz.

LiveLens, Android’li akıllı telefon ve tabletinizden canlı yayın yapma imkanı tanıyan ücretsiz ve sosyal tabanlı harika bir mobil uygulama.