LivU

LivU

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 854
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LivU Team

LivU, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sosyal arkadaşlık uygulaması olarak dikkatimizi çekiyor.

LivU, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sosyal arkadaşlık uygulaması olarak dikkatimizi çekiyor. Yeni insanlarla tanışabileceğiniz uygulama ile zevkli bir deneyim yaşayabiliyorsunuz.

Güçlü özelliklere sahip bir sosyal medya uygulaması olarak karşımıza çıkan LivU, farklı konseptiyle ön plana çıkıyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanlarla iletişime geçebileceğiniz uygulamada sohbetlerinizi ilginç bir hale getirebiliyorsunuz. Videolu sohbetler yapabileceğiniz uygulamada sohbetlerinizi eğlenceli hale getirmek için filtreler de kullanabiliyorsunuz. Bağımlılık yapıcı etkiye sahip olan uygulamada kendinizi daha güzel hissedebiliyorsunuz. Hızlı ve kolay bir kullanıma sahip olan uygulamada istediğiniz kişilere istek atabiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz hizmet sunan LivU, sık kullandığınız uygulamalar arasına girebilecek türden bir uygulama diyebilirim. 

Gizliliğe de bir hayli önem veren uygulama, sohbetlerinizi güven içerisinde saklıyor. Facebook hesabınızla giriş yapabileceğiniz LivU, aynı zamanda basit bir kullanıma sahip. Özenle hazırlanmış menüleri ve animasyonlarıyla LivU sizleri bekliyor.

LivU uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.